KSEROKOPIARKI WARSZAWA BLOG

kserokopiarki serwis korzyści

Kserokopiarki | Serwis

Kserokopiarka jak każda drukarka jest tylko urządzeniem, maszyną składającą się z wielu części i aby zadbać o jej poprawne działanie warto zadbać już na początku o odpowiedni serwis i obsługę urządzenia. Kserokopiarka powinna przechodzić zaplanowane przeglądy a serwisu powinna dokonywać profesjonalna i zaufana firma.


   Czytaj całość
Audyt druku

Audyt druku

W każdej firmie czy instytucji nie wyobrażamy sobie pracy bez urządzeń drukujących czy kopiujących. Są to drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki kolorowe i monochromatyczne. To dzięki nim możemy drukować faktury, umowy czasem ulotki czy foldery reklamowe. Warto przy tym wiedzieć, że koszty związane z drukowaniem możemy ograniczyć do minimum oszczędzając nawet 35% wydawanych na drukowanie środków. Na pytanie jak to zrobić odpowie nam audyt druku.


   Czytaj całość
Kserokopiarka dla małego biura

Jaka kserokopiarka do małego biura?

Każdy kto pracuje w biurze dokładnie wie jak potrzebnym urządzeniem jest kserokopiarka. Najczęściej przekonujemy się o tym w momencie kiedy nasza kserokopiarka odmawia współpracy. Dlatego warto wiedzieć jaką kserokopiarkę wybrać do małego biura i czym się kierować.


   Czytaj całość
Drukarka laserowa Canon

Drukarka laserowa

Drukarka laserowa czy naprawdę wiesz jakie niesie korzyści? Dlaczego nazywana jest laserowa? Czy warto w nią inwestować i dlaczego. Na te pytania odpowiem w tym właśnie artykule.


   Czytaj całość