Dzierżawa kserokopiarek Warszawa

Nie sposób z dzisiejszych czasach znaleźć biura, w którym nie pracowałaby kserokopiarka. Część z tych urządzeń została zakupiona a część ...

 

Tak jest sposób na pozyskanie kserokopiarki do biura bez potrzeby inwestowania niezbędnych na zakup funduszy. Już na samym początku oszczędzamy, ponieważ przeznaczone na zakup kserokopiarki środku możemy spożytkować na dowolny inny cel.

dzierżawa kserokopiarek warszawa

 

 

 

 

Dzierżawa kserokopiarek od czego zacząć, szczególnie w mieście Warszawa gdzie oferta goni ofertę a co jedna to lepsza?

Konieczna jest analiza potrzeb.

To nic trudnego i jeśli skorzystają Państwo z usług Netcan Warszawa nasz pracownik przeprowadzi ją szybko i precyzyjnie.

 

Jakie informacje będą potrzebne?

Ilość wykonywanych w miesiącu wydruków (może być przybliżona), paradoksalnie im większa ilość wydruków tym niższa cena za każdy wydruk.

 

Jakie urządzenie drukujące Państwo preferują kserokopiarkę kolorową czy czarno białą, format A3 czy A4. W zależności od tego co w Państwa firmie jest drukowane, czy tylko faktury, czy także ulotki, foldery, umowy.

 

 

 

 

 

Jakie są koszty użytkowania kserokopiarki w dzierżawie?

Koszt wydruków zaczynają się od:

  • czarno białe od 0,025zł netto za wydruk
  • kolorowe od 0,15zł netto za wydruk

w zależności od miesięcznej ilości wydruków. Klient płaci także za papier do wykonywanych wydruków.

 

I to wszystko, żadnych ukrytych kosztów. Wszystko jasne i czytelne, bo dzierżawa ma służyć klientowi.

 

Co zatem zyskuje klient:

 

nową kserokopiarkę bez potrzeby inwestowania środków na jej zakup

pełną opiekę serwisową nad dzierżawionym urządzeniem

materiały eksploatacyjne w tym tonery

jasno określone koszty - opłata tylko za wykonane wydruki, gwarancja stałej ceny

Jak widać z powyższego dzierżawa kserokopiarek jest naprawdę opłacalna i coraz więcej firm i instytucji w Warszawie korzysta tej możliwości. Tym bardziej, że okres dzierżawy kserokopiarki ustalany jest indywidualnie i w porozumieniu z klientem. Także wymiana urządzenia na nowe po upływie okresu dzierżawy nie stanowi najmniejszego problemu.

 

AUDYT DRUKU.

 

Dla wszystkich firm, które zgłoszą się do Netcan Warszawa tel. 22 736 37 27,  w sprawie dzierżawy kserokopiarki, możemy przeprowadzić indywidualny audyt druku, aby oszczędności były jeszcze większe. A jakie mogą być te oszczędności? Proszę zobaczyć poniżej audyty już przeprowadzone i ich rezultat.

 

 

Dzierżawa kserokopiarek | Instytucja Kultury

Klient korzystał z czarno-białej kserokopiarki Canon o formacie drukowania A4. Średnio wykonywano 5000 kopii miesięcznie. Po podpisaniu umowy dzierżawy i zagwarantowaniu stałej ceny za wydruki, klient w pierwszych 12 miesiącach zaoszczędził 876zł netto i zyskał przy tym nowe możliwości których nie miała poprzednia kserokopiarka.

Firma budowlana Warszawa.

Klient pracował na urządzeniu kolorowym Canon o formacie drukowania i kopiowania A3 wykonując średnio miesięcznie 2500 wydruków mono i około 700 wydruków w kolorze. Po objęciu go gwarancją stałej ceny za wydruki i podpisaniu umowy dzierżawy klient zaoszczędził 1230zł netto rocznie. Zyskał też niezawodny serwis i krótki okres oczekiwania w przypadku awarii.

 

 

Nie pozostaje nic innego jak zapytać o konkretne urządzenie

Wystarczy przesłać email z formularza na stronie kontaktu
lub zadzwonić pod numer w Warszawie
22 736 37 27
602 340 579
a nasi specjaliści od dzierżawy przygotują

dla Państwa indywidualną ofertę.

Wyślij zapytanie w sprawie dzierżawy.