Jaka kserokopiarka do małego biura?

Każdy kto pracuje w biurze dokładnie wie jak potrzebnym urządzeniem jest kserokopiarka. Najczęściej przekonujemy się o tym w momencie kiedy nasza kserokopiarka odmawia współpracy. Dlatego warto wiedzieć jaką kserokopiarkę wybrać do małego biura i czym się kierować. W tym artykule przedstawię kserokopiarki jakie sprawdzą się w małym biurze.

W niepamięć odeszły czasy kiedy kserokopiarka była urządzeniem dużym i zajmującym w biurze sporo miejsca. Teraz kserokopiarki są małe a przy tym zachowują pełną funkcjonalność. 

 

Jaką zatem kserokopiarkę wybrać do małego biura i czym się kierować przy wyborze.

 

Pierwszą odpowiedzią jaka się nasuwa jest wybór urządzenia o małych gabarytach. Jak już pisałem wyżej nie musimy przy tym rezygnować z funkcjonalności kopiarki.

Przykładem takiej kserokopiarki jest choćby:

canon ir c1335if 001

Canon iR C1335iF

 

 FORMAT A4

 KSEROKOPIARKA O NIEWIELKICH WYMIARACH

 MOŻE STAĆ TAKŻE NA BIURKU

 DRUK W KOLORZE Z SZYBKOŚCIĄ 35 STRON NA MINUTĘ

 JEST WYPOSAŻONA W FAKS

 AUTOMATYCZNY PODAJNIK DOKUMENTÓW

 

 

Jak widzisz ta niewielka kserokopiarka wyposażona jest także w faks który znacznie ułatwia zarządzanie przesyłanymi faksem dokumentami.

 

Warto oczywiście zastanowić się jaki format potrzebny jest akurat w Twoim biurze. Wśród małych gabarytowo kserokopiarek są także kserokopiarki o formacie A3 przy czym same rozmiary kserokopiarki nie zwiększają się i nawet kserokopiarki o formacie A3 mogą stać na biurku. Już na tym etapie wyboru zastanowić się trzeba czy kserokopiarka ma być kolorowa czy monochromatyczna. Przykładem urządzenia mono w formacie A3 jest Canon iR 2202, którego zdjęcie znajduje się poniżej.

Canon iR 2202

 Na pierwszy rzut oka widać, że kserokopiarka ma zwartą budowę i niewielkie rozmiary z przy tym drukuje i kopiuje w formacie A3.

 

Gdzie można zobaczyć jak taka kserokopiarka wygląda? Zapraszamy do naszego biura w Warszawie przy ulicy Wąwozowej 8 lok. 118. Przedstawimy najlepsze kserokopiarki dla małego biura. Można do nas też zadzwonić i zamówić taką kserokopiarkę a my dowieziemy ją bezpłatnie na terenie Warszawy. Jeśli prowadzisz firmę w Warszawie istnieje możliwość wydzierżawienia kserokopiarki dla Twojego biura. W tym przypadku dla firm z Warszawy mamy specjalne warunki dobierane indywidualnie, ale o tym już pisałem w tym artykule dzierżawa kserokopiarek Warszawa.