Kserokopiarki | Serwis

serwis kserokopiarki WarszawaKserokopiarka jak każda drukarka jest tylko urządzeniem, maszyną składającą się z wielu części i aby zadbać o jej poprawne działanie, warto zadbać już na początku o odpowiedni serwis i obsługę urządzenia. Kserokopiarka powinna przechodzić zaplanowane przeglądy a serwisu powinna dokonywać profesjonalna i zaufana firma.

Dlatego właśnie mając na uwadze dobro klientów i użytkowników kserokopiarek, przedstawiamy kilka ważnych informacji związanych z serwisowaniem kserokopiarek czy urządzeń wielofunkcyjnych. Już na początku tego artykułu warto zaznaczyć że kserokopiarki objęte odpowiednią opieką serwisową, generują mniejsze koszty w całym okresie użytkowania urządzenia. Pisząc koszty mam na myśli nie tylko koszty związane z naprawą samego urządzenia, ale także koszty związane z przestojem kserokopiarki. Dlatego właśnie tak ważne jest zadbanie już na początku o odpowiedni serwis.

 

Umowa serwisowa pozwoli zaoszczędzić na serwisie
i zagwarantować najlepszą obsługę serwisową kserokopiarki.

Plusy jakie daje umowa serwisowa.

  1. Szybki (określony w umowie) czas usunięcia awarii, niezmiernie ważne kiedy w firmie jest tylko jedno urządzenie i ulegnie awarii.
  2. Oryginalne części i podzespoły zamienne.
  3. Bezpłatny dojazd do klienta.
  4. Bezpłatna ekspertyza usterki
  5. Pewność i bezpieczeństwo.

Już te pięć wyżej wymienionych punktów pozwala zrozumieć jak ważne jest zadbanie o dobry serwis dla kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjnego.

 

Zapewnij kserokopiarce najlepszy serwis

Zapewniamy autoryzowany serwis kserokopiarek, na terenie miasta Warszawa. Zaufaj profesjonalistom
Wezwij serwis