Kserokopiarki Canon Warszawa

kserokopiarki Canon Warszawa

 

 

 

Wybierając kserokopiarkę dla firmy, biura czy instytucji osoba odpowiedzialna za zamówienie urządzenia ma najczęściej konkretną specyfikację jakie wymagania to urządzenie powinno spełniać. Są jednak przypadki, kiedy nie za bardzo wiadomo jaką kserokopiarkę wybrać pod względem wydajności, nie mówiąc już o konkretnym producencie czy dostawcy, u którego będziemy kupować.

Jeśli więc stoisz przed wyborem kserokopiarki podpowiem Ci kilka opcji jakie masz do wyboru szczególnie prowadząc firmę w Warszawie.

 

 

 

POTRZEBY

 

Właśnie od określenia potrzeb biura czy firmy powinniśmy zacząć wybór konkretnego urządzenia. Na początek musimy wybrać czy potrzebujemy kserokopiarki kolorowej czy monochromatycznej. Jeśli w firmie drukuje się w większości materiały czarno białe typu faktury, dokumenty magazynowe, faksy czy rachunki dobrym rozwiązaniem będzie kserokopiarka czarno biała.

Kiedy określimy już rodzaj urządzenia mono czy kolor trzeba wybrać format wydruków. Potrzebujemy A3 czy A4, pamiętać warto o tym że format A3 jest dwa razy większy od formatu A4. Więc jeśli nie potrzebne są w firmie tak duże wydruki warto wybrać kserokopiarkę o formacie A4. Tutaj mam też pewną uwagę: kserokopiarki o formacie drukowania A3 wydrukują też dokumenty w formacie A4, niestety odwrotnie zrobić tego nie można.

Dobrze mamy już wybrane dwa parametry, teraz skupimy się na woluminie wydruków tzn. na ilości drukowanych w firmie dokumentów. Warto sprawdzić ile dokumentów drukuje się w firmie miesięcznie. Warto to zrobić choćby z tego powodu że kiedy zdecydujemy się na dzierżawę kserokopiarki, usługodawca wyliczy nam co do grosza ile miesięcznie zapłacimy za wykonane kopie. Często to właśnie dzierżawa jest tym złotym środkiem pozwalającym zaoszczędzić do 30% kosztów drukowania czy kopiowania.

Kiedy określimy ilość wydruków warto zastanowić się nad marką kserokopiarki. Dokładnie tak! Kserokopiarki produkuje Canon, Konica Minolta, Develop, Samsung, HP i kilka innych firm. Jak zatem wybrać tę najlepszą, taką która będzie bezawaryjna i spełni nasze oczekiwania pod względem prostoty obsługi i wydajności.

canon ira c350i Warszawa

 

 

 

 

 

Prowadząc firmę, która od 16 lat sprzedaje i serwisuje urządzenia drukujące z czystym sumieniem możemy polecić kserokopiarki firmy Canon. Mamy tutaj do wyboru kserokopiarki małe mieszczące się na biurku jak i wolnostojące urządzenia drukujące rozbudowane o finiszery i automatyczne podajniki dokumentów. Canon zapewnia też długą gwarancję dla swoich kserokopiarek połączoną z dużym woluminem wydruków. Przytoczyć mogę tutaj przykład Canon iR 1435iF który objęty jest pięcioletnią gwarancją lub woluminem 50000 wydruków.

Ok, określiliśmy potrzeby dotyczące kserokopiarki dla firmy czas na nasze możliwości.

 

 

 

 

 

 

MOŻLIWOŚCI

 

Tutaj koniecznie trzeba się zastanowić czy kserokopiarkę kupujemy czy będziemy ją dzierżawić. Więcej na temat dzierżawy i zakupu kserokopiarki pisałem w artykule "Tanie wydruki Warszawa". Nie zawsze konieczny jest zakup urządzenia, w wielu przypadkach to właśnie dzierżawa jest bardzo dobrą alternatywą dla zakupu.

 

 

GDZIE KUPIĆ, LUB WYDZIERŻAWIĆ KSEROKOPIARKĘ

 

 Cóż na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale jest sposób, aby wybrać sprawdzonego dostawcę szczególnie w Warszawie gdzie firm sprzedających i dzierżawiących kserokopiarki jest naprawdę dużo.

Zacznijmy od stażu firmy, w której chcemy kupić kserokopiarkę. Jak zapewne wiesz tylko 5% firm świętuje dziesięciolecie istnienia. Pod tym względem statystyki są nieubłagane. Netcan.pl jest na rynku urządzeń drukujących od 16 lat to nie jest przypadek.

Kolejną wskazówką jaką warto się kierować to certyfikaty producenta. Mamy taki certyfikat nadany przez firmę Canon. To ogromne wyróżnienie, ale też obowiązek, gdyż, aby otrzymać taki certyfikat potrzeba czasu, umiejętności i ciągłego doskonalenia w serwisowaniu i obsłudze kserokopiarek. Co roku wychodzą nowe modele, oprogramowanie zmienia się aby czynić drukowanie jeszcze łatwiejszym.

 

PODSUMOWUJĄC

 

Jeśli Twoja firma zamierza pozyskać kserokopiarkę warto skontaktować się z Nami. Doradzimy na co zwrócić uwagę, przygotujemy wyczerpujące informacje oraz symulacje w opcji dzierżawy. Oczywiście na terenie Warszawy dostarczymy wybraną kserokopiarkę, podłączymy ją i przeszkolimy pracowników, a to wszystko w jeden dzień od złożenia zamówienia.

Zapytanie możesz wysłać nawet nie otwierając swojej poczty po prostu wykorzystaj nasz formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie kontakt.